جولای 25, 2021

کافه خبر

با کافه خبر همراه باشید

IPO برای سموم دفع آفات در هند در 23 ژوئن افتتاح می شود. اندازه موضوع ، گروه قیمت ، اندازه دسته ، سایر جزئیات را بررسی کنید

سهام سموم دفع آفات در هند در BSE و بورس اوراق بهادار ملی (NSE) ذکر خواهد شد

800 IPS آفت آفات هند برای سموم دفع آفات ، که برای اشتراک در 23 ژوئن افتتاح می شود ، محدوده قیمت خود را برای هر سهم 290-296 روپیه از ارزش اسمی Re 1 تعیین می کند. این نمایش در تاریخ 25 ژوئن به پایان می رسد. شماره عمومی شامل انتشار سهام جدیدی به ارزش 100 کرور روپیه و پیشنهاد فروش (OFS) 281.4 کرون از طرف مروج آناند سواروپ آگاروال و 418.6 کرون از فروش سهامداران است. حداکثر 50٪ پیشنهاد خالص برای خریداران رسمی (QIB) ، 35٪ برای سرمایه گذاران خرده فروشی و 15٪ باقیمانده برای سرمایه گذاران غیر موسسه (NII) اختصاص دارد.

سرمایه گذاران می توانند حداقل برای 50 سهم و چندین بار پس از آن پیشنهاد دهند. در محدوده قیمت فوق ، آنها 14،800 روپیه پرتاب می کنند تا یک دسته IPO برای سموم دفع آفات در هند بدست آورند. سهام در BSE و بورس اوراق بهادار ملی (NSE) ذکر خواهد شد. پس از لیست موفق ، سموم دفع آفات هند به Dhanuka Agritech Ltd، Bharat Rasayan Ltd، UPL Ltd، Rallis India Ltd، PI Industries Ltd، Sumitomo Chemical India Ltd و Atul Ltd. می پیوندند.

صنعت کشاورزی شیمی هند با حضور بیش از 150 تولید کننده مواد فعال ، بیش از 1000 فرمول ساز و بیش از 200000 شرکت درگیر در توزیع ، ماهیت پراکنده ای دارد. سموم دفع آفات هندی با رقابت شرکت های محلی و چند ملیتی روبرو هستند. رقابت بر اساس قیمت گذاری ، روابط مشتری ، کیفیت محصول ، سفارشی سازی و نوآوری است. سموم دفع آفات هند به تولید ابزار فنی و فرمولاسیون مورد استفاده در تولید قارچ کش ، علف کش و حشره کش ها و همچنین API های مورد استفاده در تولید داروسازی مشغول هستند. این شرکت پس از کسر مالیات 134.8 کرون در ماه مالی منتهی به 31 مارس 2021 سود اعلام کرد.

پر بیننده ترین اخبار  افزایش جریان نقدی MSME: امروزه ممکن است Lok Sabha عامل فاکتور را به خود اختصاص دهد

سموم دفع آفات هندی قصد دارد از درآمد خالص آن برای تأمین سرمایه مورد نیاز 80 روپیه و برای اهداف عمومی شرکت استفاده کند. تکنیک های اصلی علف کش این شرکت شامل علف کش های تیوکاربامات است که در محصولات زراعی مانند گندم و برنج مورد استفاده قرار می گیرد و در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین فرمولاسیون های مختلف حشره کش ها ، قارچ کش ها و علف کش ها ، تنظیم کننده های رشد و سم کش ها را که محصولات آماده برای تولید هستند ، تولید و به فروش می رساند.

قیمت های سهام زنده را از BSE ، NSE ، بازار ایالات متحده و آخرین NAV ، سبد سرمایه گذاری متقابل دریافت کنید ، آخرین اخبار IPO را بررسی کنید ، بهترین پیشنهادات اولیه عمومی را انجام دهید ، مالیات خود را با استفاده از ماشین حساب مالیات بر درآمد محاسبه کنید ، بهترین ها را حدس بزنید سود در بازار ، بهترین بازنده ها و بهترین صندوق های سرمایه گذاری. ما را در فیس بوک دوست داشته باشید و ما را دنبال کنید توییتر.

فایننشال اکسپرس از قبل در تلگرام موجود است. اینجا را کلیک کنید تا به کانال ما بپیوندید و از آخرین اخبار و به روزرسانی های Biz مطلع شوید.2021-06-18 06:03:00