ژوئن 20, 2021

کافه خبر

با کافه خبر همراه باشید

IIT Madras نرم افزاری را برای نظارت بر ترافیک دریایی توسعه می دهد

IIT-M در بیانیه ای گفت: این نرم افزار در نهایت می تواند برای نظارت بر ترافیک دریایی در بنادر هند مورد استفاده قرار گیرد.

محققان انستیتوی فناوری هند ، مادرس (IIT-M) در حال کار بر روی پروژه توسعه نرم افزار ترافیک کشتی (VTS) هستند که به نظارت بر ترافیک دریایی کمک می کند.

نرم افزار محلی از رشد ترافیک دریایی مراقبت می کند و به پیشرفت همگام با فن آوری جهانی در حوزه دریایی کمک می کند.
پروژه توسعه نرم افزار که در اصل به عنوان بخشی از برنامه های عملیاتی Maritime Vision 2030 پیش بینی شده بود ، بخشی از همکاری بین IIT-Madras و Port Trust VO Chidambaranar (VOC) در توتیکورین ، تامیل نادو است که اخیراً یک تفاهم نامه برای آن امضا شده است.

VTS تحت کنوانسیون بین المللی ایمنی زندگی در دریا مورد نیاز است.

IIT-M در بیانیه ای گفت: این نرم افزار در نهایت می تواند برای نظارت بر ترافیک دریایی در بنادر هند مورد استفاده قرار گیرد.

این پروژه تحقیقاتی توسط مرکز ملی فناوری آبراهه ها و سواحل بندری (NTCPWC) ، مرکز برتری در IIT مدرس ، که به عنوان واحد فناوری وزارت بنادر ، حمل و نقل و آبراه های اتحادیه فعالیت می کند ، هدایت می شود.

TK Ramachandran ، رئیس ، VO Chidambaranar Port Trust ، گفت ، “بندر VOC اولین بندر بزرگ هند است که با NTCPWC تفاهم نامه همکاری برای توسعه نرم افزار محلی سیستم VTS را امضا می کند. توسعه یک سیستم محلی توسط NTCPWC ، با توجه به الزامات VOC Port ، به جای اتکا به راه حل های نرم افزاری خاص و گران قیمت خود از خارج ، بازی را در صنعت دریایی هند تغییر می دهد. “

NTCPWC بر روی عملیات ، خدمه و نگهداری سیستم ترافیک کشتی و توسعه نرم افزار محلی ترافیک کشتی در توتیکورین تمرکز خواهد کرد. این سرویس ترافیک کشتی موجود را برای عملیات روزمره حفظ خواهد کرد و به خلبانان در ردیابی اطلاعات در زمان واقعی کشتی و تجزیه و تحلیل ترافیک کشتی ، از جمله هشدارهای Met-Ocean کمک می کند.

پر بیننده ترین اخبار  جهت گیری صادرات فولاد ، بهره مندی از اقتصاد جهانی

K. Murali ، استاد مسئول NTCPWC-IIT مدرس ، گفت: “سیستم محلی نرم افزار VTS راه را برای هند هموار می کند تا سایر راه حل های فناوری محلی را که حمل و نقل دریایی را بسیار به راه حل های خارج از کشور وابسته می کند ، توسعه دهد.”

VTS فعلی در بندر VOC تقریباً هفت سال است که فعالیت می کند. با توجه به رشد سریع ترافیک دریایی در هند و خارج از کشور ، یک سیستم کارآمد VTS به ایجاد سطح بالاتری از ایمنی کمک می کند.

قیمتهای سهام زنده را از BSE ، NSE ، بازار ایالات متحده و آخرین NAV ، سبد سرمایه گذاری متقابل دریافت کنید ، آخرین اخبار IPO را بررسی کنید ، بهترین پیشنهادات اولیه عمومی را انجام دهید ، مالیات خود را با استفاده از ماشین حساب مالیات بر درآمد محاسبه کنید ، بهترین ها را حدس بزنید سود در بازار ، بهترین بازنده ها و بهترین صندوق های سرمایه گذاری. ما را در فیس بوک دوست داشته باشید و ما را دنبال کنید توییتر.

فایننشال اکسپرس از قبل در تلگرام موجود است. اینجا را کلیک کنید تا به کانال ما بپیوندید و از آخرین اخبار و به روزرسانی های Biz مطلع شوید2021-06-10 19:45:00