ژوئن 20, 2021

کافه خبر

با کافه خبر همراه باشید

IDFC FIRST بانک برنامه کمک رسانی GOV Ghar را برای مشتریان COVID راه اندازی کرده است

این بانک یک برنامه Jankari-mein-Samajdhari ، یک برنامه اهدای کنسانتره اکسیژن ، یک برنامه ماسک Gaon-Gaon ، یک برنامه توزیع ماسک و پشتیبانی از مزایای نقدی را راه اندازی کرده است.

IDFC FIRST بانک از راه اندازی برنامه GharGhar Ration ، برنامه ای با بودجه کارمندان برای مشتریان کم درآمد خود که معیشت آنها تحت تأثیر COVID-19 است ، خبر داد. این بانک همچنین یک برنامه جامع برای خانواده های کارمندانی که متأسفانه به دلیل COVID-19 جان خود را از دست داده اند ، و همچنین تعدادی دیگر از اقدامات اجتماعی برای کنترل شیوع ویروس اعلام کرد.

1. پشتیبانی مشتری با بودجه کارمندان ، سهمیه GharGhar

(a) GharGhar Ration برنامه ای است که در آن کارمندان از درآمد شخصی خود برای ایجاد صندوق برای مشتریان COVID کمک می کنند تا به کمک 50،000 مشتری مبتلا به COVID با IDFC FIRST بانک کمک کنند. کارمندان بانک برای این منظور یک روز به حقوق یک ماهه کمک کردند.

(ب) این برنامه شامل تأمین جیره به چنین 50،000 مشتری کم درآمد که معیشت آنها تحت تأثیر بیماری همه گیر قرار دارد.

ج) کارمندان کیت های سهمیه ای حاوی 10 کیلوگرم برنج / آرد ، 2 کیلوگرم دالا (عدس) ، 1 کیلوگرم شکر و نمک ، 1 کیلوگرم روغن پخت و پز ، 5 بسته ادویه ، چای و بیسکویت و سایر ملزومات مورد نیاز برای تهیه کوچک تهیه می کنند. حدود یک ماه خانواده.

د) این بسته های سهمیه ای با تماس شخصی بانک مستقیماً به صورت حضوری به خانه مشتریان تحویل داده می شوند. در مناطق روستایی ، سهمیه ها به طور فیزیکی توسط کارمندان تحویل داده می شوند و در مناطق شهری ، کارمندان کارت های اعتباری به ارزش روپیه ارائه می دهند. 1800 مشتری متضرر که می توانند برای خرید این وسایل اساسی استفاده شوند.

ه) مشتریان مبتلا می توانند مستقیماً با شعبه نزدیک تماس بگیرند تا تحت این برنامه پشتیبانی دریافت کنند. در این برنامه حتی مشتریان معوق نیز حق دریافت غرامت را دارند.

پر بیننده ترین اخبار  واکسیناسیون علیه COVID-19: روسیه به زودی نسخه Sputnik V را با هدف ویروس کرونا ویروس دلتا منتشر خواهد کرد

(و) بر اساس برنامه آزمایشی ، کارکنان قبلاً 1000 مجموعه جیره در ماهاراشترا ، راجستان و هاریانا با موفقیت توزیع کرده اند.

V Vaidyanathan ، دکتر و مدیر عامل ، IDFC FIRST بانک ، در مورد همان اظهار داشت: “در حالی که ما نمی توانیم همه مشکلات را با توجه به وسعت بحران حل کنیم ، ما می خواهیم تا آنجا که می توانیم از مشتریان خود پشتیبانی کنیم و از این رو GharGhar Rat خود را نیز ارائه می دهیم. برنامه طبق این برنامه ، کارمندان ما مبالغ مختلفی را از حقوق روزانه تا حقوق ماهانه برای ایجاد صندوق خدمات مشتری COVID کمک کردند. سپس تصمیم گرفتیم از این صندوق برای حمایت مستقیم از مشتری های خود ، که معیشت آنها تحت تأثیر COVID-19 قرار دارد ، استفاده کنیم. کارمندان ما شخصاً یک جیره اساسی به مشتریان آسیب دیده ارائه می دهند. ما فلسفه Customer First را در بانک خود اجرا کرده ایم و احساس کرده ایم که هیچ راهی بهتر از این که کارمندان مستقیمی در رفاه حال مشتریان ذینفع باشند ، در کارمندان خود پیاده سازی نمی کنیم.

2. طرح مراقبت از کارکنان COVID 2021: بانک همچنین یک طرح جامع مراقبت از کارمندان COVID 2021 برای حمایت از خانواده های کارکنانی که جان خود را به علت COVID-19 از دست داده اند ، با تأثیر گذشته نگر از ابتدای شیوع همه گیر ، راه اندازی کرده است. این طرح شامل موارد زیر است:

آ. زندگی گروهی 4 برابر کل حقوق ثابت یا 30 روپیه ، هر کدام که بالاتر باشد
ب اعتبارات حقوق برای نامزد به مدت 2 سال ادامه خواهد یافت
° C. انصراف از کلیه وام های کارکنان که تا 30 ژوئن 2021 توسط کارمندان برای حوادث استفاده می شود.
ه – محدودیت در امتناع از وام مسکن در Rs. قبل از 30 ژوئن 2021 برای هر قربانی 25 لاک الکل بزنید. پس از این تاریخ ، کارمندان انتظار می رود وام های خود را بیمه کنند.
ه – تمدید بیمه مدیکرایم کارمند به مدت 24 ماه
و – بورس تحصیلی حداکثر 10 هزار روپیه در هر ماه برای 2 کودک تا زمان فارغ التحصیلی
g استخدام همسر از روی لیاقت و غیره.

پر بیننده ترین اخبار  پول شما: مراحل ایجاد درآمد پایدار بازنشستگی

بعلاوه ، این بانک یک برنامه Jankari-mein-Samajdhari ، یک برنامه اهدای کنسانتره اکسیژن ، یک برنامه ماسک Gaon-Gaon ، یک برنامه توزیع ماسک و یک کمک مالی را راه اندازی کرده است.

قیمت های سهام زنده را از BSE ، NSE ، بازار ایالات متحده و آخرین NAV ، سبد سرمایه گذاری متقابل دریافت کنید ، آخرین اخبار IPO را بررسی کنید ، بهترین پیشنهادات اولیه عمومی را انجام دهید ، مالیات خود را با استفاده از ماشین حساب مالیات بر درآمد محاسبه کنید ، بهترین ها را حدس بزنید سود موجود در بازار ، بهترین بازنده ها و بهترین صندوق های سرمایه گذاری ، ما را در فیس بوک دوست دارید و ما را دنبال کنید توییتر.

فایننشال اکسپرس از قبل در تلگرام موجود است. اینجا را کلیک کنید تا به کانال ما بپیوندید و از آخرین اخبار و به روزرسانی های Biz مطلع شوید.2021-06-11 12:27:00