جولای 25, 2021

کافه خبر

با کافه خبر همراه باشید

Case Jaypee Infratech: YEIDA با ایجاد SPV موافقت می کند ، اما پس از تأیید توسط مقام صالح ، سرانجام نهایی

JIL CoC در حال حاضر در حال رای گیری در مورد برنامه های اصلاح شده تجدید ساختار برای NBCC و کنسرسیوم تحت رهبری Suraksha Realty است.

روز جمعه ، NBCC نامه ای به کمیته طلبکاران Jaypee Infratech (JIL) ارسال کرد و به آنها اطمینان داد که از تقسیم زمین به دو SPV اما از نظر موسسه توسعه صنعتی Yumuna Expressway (YEIDA) پاسخ مثبت دریافت کرده است. شرایط قرارداد امتیاز منعقد شده بین YEIDA و Jaiprakash Associated (JAL) در سال 2003. افراد آشنا به این توسعه گفتند که نامه NBCC در پاسخ به درخواست جدید یک خریدار مسکن در مورد توافق YIDA برای تقسیم بانک های یامونا و زمین است. از دو وسایل نقلیه مخصوص (SPV) JIL CoC در حال حاضر در حال رای گیری در مورد برنامه های تجدید نظر شده NBCC و کنسرسیوم تحت رهبری Suraksha Realty است. رای گیری از 14 ژوئن آغاز شده و چهارشنبه به پایان می رسد.

یک منبع گفت: NBCC تأکید کرد که ایجاد دو SPV – بزرگراه یامونا و بانک لند – برای ایجاد یک برنامه تجاری مناسب در جهت منافع ذینفعان ، از جمله وام دهندگان بسیار مهم است ، و یک منبع گفت: “این کار راحتی اداری ، مکانیزم مقرون به صرفه مالیاتی و امکان انتقال دارایی ها و بدهی ها. علاوه بر این ، دارایی ها و ترازنامه های دیگر در JIL باقی می مانند و می توان آنها را به راحتی مناسب تأمین کرد.

این شرکت دولتی بار دیگر تأکید کرد که در دستور دادگاه عالی 24 مارس به صراحت گفته شده است که YEIDA با طرح بازسازی مخالفت نمی کند و دوست دارد آن را به موفقیت برساند ، اما طبق قرارداد امتیاز. وی همچنین گفت که ایجاد دو SPV با رعایت توافقنامه امتیاز مجاز است ، منبع دیگری گفت.

قرارداد امتیاز بین YEIDA (در آن زمان سازمان توسعه صنعتی تاج اکسپرس) و JAL در فوریه 2003 امضا شد. حقوق JAL در اکتبر 2007 به SPV ، JIL منتقل شد. مدت امتیاز 36 سال از 2012 تا 2048 است

پر بیننده ترین اخبار  پیش بینی می شود که نرخ وامها همچنان افزایش یابد - اکنون اقدام کنید

در طی جلسه شورای همکاری در 10 ژوئن ، NBCC از مکاتبات خود با YEIDA در این مورد گزارش داد. منبع دوم گفت ، در تاریخ 31 مه ، NBCC از YEIDA برای تأیید اصل توافق نامه سه جانبه درخواست کرد ، که بین YEIDA ، SPV و JIL اجرا خواهد شد.

در تاریخ 1 ژوئن ، YEIDA به درخواست NBCC پاسخ مثبت داد و اظهار داشت که به امضای توافق نامه سه جانبه مقید است. با این حال ، وی خاطرنشان کرد که تصمیم برای اعطای امتیازات به مجوز از مقام صالح نیاز دارد ، وی افزود.

“در نامه روز گذشته ، NBCC اظهار داشت که تماس مداوم خود را با YEIDA حفظ می کند. وی اطمینان داد که به محض تأیید پیشنهاد اصلاح شده کمیسیون کنترل فرآیند ، این روند آغاز خواهد شد. NBCC همچنین قبل از ارائه برنامه تجدید ساختار به NCLT ، روی امضای توافقنامه سه جانبه کار می کند. “” یکی از مدیران ارشد یکی از وام دهندگان گفت.

این مقام اظهار داشت که YEIDA در تاریخ 1 ژوئن به وضوح اظهار داشت که مفاد اجرای توافق نامه سه جانبه در قرارداد امتیاز است و YEIDA به آن متعهد است ، اما باید توسط مقام صالح تأیید شود.

قیمت های سهام زنده را از BSE ، NSE ، بازار ایالات متحده و آخرین NAV ، سبد سرمایه گذاری متقابل دریافت کنید ، آخرین اخبار IPO را بررسی کنید ، بهترین پیشنهادات اولیه عمومی را انجام دهید ، مالیات خود را با استفاده از ماشین حساب مالیات بر درآمد محاسبه کنید ، بهترین ها را حدس بزنید سود موجود در بازار ، بهترین بازنده ها و بهترین صندوق های سرمایه گذاری ، ما را در فیس بوک دوست دارید و ما را دنبال کنید توییتر.

فایننشال اکسپرس از قبل در تلگرام موجود است. اینجا را کلیک کنید تا به کانال ما بپیوندید و از آخرین اخبار و به روزرسانی های Biz مطلع شوید.

پر بیننده ترین اخبار  جف بزوس و ریچارد برانسون به فضا رفتند. آن وقت است که تو هم می توانی بروی2021-06-20 01:00:00