جولای 25, 2021

کافه خبر

با کافه خبر همراه باشید

نحوه مصرف محتوا در طی شیوع همه گیر Covid-19

با پشتیبانی از کوید 19 ، هند به سریعترین رشد OTT در جهان تبدیل شده است

از راجائف سینگ

صفحه ای که صفحه ها دریچه ای به دنیا می شوند

“I’ll be there for you” دیگر آهنگ Rembrands توسط FRIENDS نیست ، بلکه یک شعار جهانی است. ما بیش از یک سال است که با خانه های مأمور Covid-19 در خانه دست و پنجه نرم می کنیم. از انطباق با مدل های از راه دور گرفته تا کودکانی که در خانه تحصیل می کنند ، هنجار جدید به سازگاری چشمگیر همه احتیاج دارد. با حذف ظاهر از زندگی ما ، شیرینی سرگرمی به فضای خانه تبدیل شده است.

بنابراین ، سال های همه گیری زمانی است که خانه های ما هوشمندتر می شوند زیرا بیشترین زمان را در آنجا می گذرانیم. #MayHomeStaySafe انقلابی در صنعت سرگرمی خانگی ایجاد کرده است. این به نحوه مصرف محتوا هدایت می شد. وقتی صفحه ها به دریچه ای برای جهان تبدیل می شوند ، آنها از حالت قبل برای همه به یکی دیگر برای همه منتقل شده اند. همانطور که مصرف کنندگان از زندگی قفل شده اطاعت می کنند ، زیرساخت های سرگرمی در خانه شاهد اوج فروش هستند. بسیاری از علاقه مندان به سینما از ترس یک بیماری همه گیر ، تجربه تئاتر را که همان راهی است که سازندگان برای تماشای آن در نظر گرفته اند از دست می دهند. خوشبختانه ، ما قدرت زیادی در کنار دسترسی به فناوری پیشرفته ای داریم که به عنوان کمکی برای یک تجربه درخشان عمل می کند.

درخواست تجربه بصری بهبود یافته

سود سهام جمعیتی هند دارای قدرت خرید و تفکر برای انتخاب کیفیت به جای قیمت است. محاصره تحمیل شده توسط کوید 19 بیشتر به چشم انداز آنها می پردازد ، جایی که منابع در قالب زمان و سرمایه باید رضایت مطلوب را فراهم کنند. در هند ، تقاضا برای دستگاه های مبتنی بر نوآوری به طور مداوم در حال افزایش است.

مصرف کنندگان به طور خاص به دنبال کیفیت تصویر و صدا برای تماشای فیلم ها و نمایش های تلویزیونی هستند. علاقه وافری به تصویر و صدای فریبنده وجود دارد ، که نشان می دهد ایده “بینایی” است. به عمق روان همه مصرف کنندگان جوان نفوذ کرده است. در حال حاضر ، محرک های بینایی متقابل ، غیرتهاجمی و دائماً در حال تکامل ، جهان ما را تعریف می کنند. صنعت الکترونیک جهانی گزارش داده است که مصرف کنندگان در هنگام قفل کردن بیشترین دستگاه خود را به روز کرده اند. هنگام تماشای تلویزیون ، آنها فقط تکرار کردند – این اندازه مهم است.

پر بیننده ترین اخبار  اجاره تحت فشار به دلیل افزایش جای خالی ، مکمل های عرضه

ارائه محتوای نوآورانه

Over The Top (OTT) به عنوان یكی از بزرگترین اختلالات هند از نظر فرهنگی تا دیدگاه فن آوری ظهور كرده است. با پشتیبانی از کوید 19 ، هند به سریعترین رشد OTT در جهان تبدیل شده است. آخرین گزارش ارنست یانگ ، رسانه و سرگرمی می گوید که 28 میلیون هندی در سال 2020 برای 53 میلیون اشتراک پخش جریانی پرداخت کرده اند. این رشد عظیم 49٪ درآمد سالانه اشتراک دیجیتال است.

با توجه به اینکه ده بازیکن OTT از هر نوع کاربر مراقبت می کنند ، کاربر با انتخاب خود دلهره می گیرد. در برخی موارد ، مصرف کنندگان محتوای بسیار فعال و بازاریابی را به شدت محکوم کرده و چیزی جدید و غیرمعمول را انتخاب کردند. شاهد تقاضای فزاینده ، Netflix و Amazon Prime Video سرمایه گذاری خود را در زمینه محتوا افزایش داده و چندین محصول به زبان محلی را به بازار عرضه کرده اند زیرا زبان محلی بازار بزرگ خرید بعدی است.

تکامل در فناوری نمایش

خانه های ما اکنون به چندین صفحه نمایش ، برای هر عضو یک صفحه نیاز دارند. رایج ترین دستگاه هایی که داریم تلفن های هوشمند دستی ، لپ تاپ ها و تلویزیون ها است. نورافکن ها آخرین دستیابی به موفقیت هستند ، زیرا اکنون به تصویر بزرگ دسترسی داریم که برای چشم نیز تسکین دهنده است. در طول این سالهای همه گیر ، مصرف کنندگان به این نوآوری پاسخ مثبت داده اند و یکی از سریعترین بخشهای رشد در جهان است. در فناوری صفحه نمایش بزرگ ، پروژکتورهای ریزتر از نسبت کنتراست بسیار بهتر و در نتیجه کیفیت تصویر بهتر از اکثر تلویزیون های امروزی مجهز هستند. جدیدترین پروژکتورها با سطح فعلی نور محیط کار می کنند و با روشنایی مناسب تنظیم می شوند ، کیفیت تصویر بهینه را ارائه می دهند و بدون اینکه چشم را در اتاق نشیمن خسته کنند ، ساعت ها از مشاهده راحت استفاده می کنند.

فناوری و نوآوری منجر به دسترسی و دموکراتیک سازی شیوه مصرف محتوا شده است. اکنون پروژکتورهای بی سیم قابل حمل نیز داریم که می توانند از یک اتاق به اتاق دیگر و حتی در فضای باز منتقل شوند. آنها تماشای فریبنده را در کنار خانواده و دوستان جالب و سرگرم کننده می کنند. دلیل مهم دیگر اینکه چراغهای اصلی مورد مهم بعدی در خانه های ما خواهند بود ، نرمی تصویر است که برای چشم تسکین دهنده است. با افزایش مدت زمان نمایش کودکان در یادگیری آنلاین ، پروژکتورها یک روزمره ، استراحت کاملاً شایسته را معرفی می کنند.

پر بیننده ترین اخبار  IPO Tatva Chintan 17 بار نوشته شده است: آخرین روز پیشنهاد امروز ، یک بازار قوی یک بازار قوی

زیرا مصرف کننده پادشاه است

فناوری اطلاعات ، محتوایی را دموکراتیک کرده است. تلویزیون دیگر یک جعبه ابلهانه نیست ، بلکه دریچه ای به سوی جهان است. قفل ناشی از همه گیر امروزه بینندگان را بیش از هر زمان دیگری تحت تأثیر قرار می دهد تا بر محتوای تولید شده تأثیر بگذارد. مصرف کنندگان از وقت خود به طور سازنده استفاده می کنند و برای ثروتمند شدن سرمایه گذاری می کنند. نماهایی که توسط بازیکنان OTT ردیابی می شود ، سازندگان را وادار می کند تا عمیقاً در آنچه خدمت می کنند غوطه ور شوند. می بینیم که در دو سال گذشته ، هندی ها ژانر جدیدی را دیده اند که ما هرگز در زندگی خود انجام نداده ایم. این نشان می دهد که جستجوی ما برای یک تجربه غریب و غنی سازی همیشه ادامه خواهد داشت. سازندگان آن را به موقع درک کرده اند و با نوآوری های مداوم ، مشتری را مجذوب خود خواهند کرد.

سطح محرک های بینایی در تاریخ بی سابقه است. این برای ما “متقابل” است ، به این معنا که تحریک بینایی باعث افزایش درگیری و بهره وری می شود مانند هیچ حس دیگری نمی تواند. غیر تهاجمی است ، برخلاف هر حس دیگری ، شما می توانید آنچه را می بینید انتخاب کنید. که آن را به انتخابی ترین و معتبرترین حس تبدیل می کند و مهمتر از همه ، به دلیل ظهور فن آوری های جدید ، نوآوری ها ، اشکال جدید اتصال ، دقیقاً از طریق دریافت و انتقال داده های بصری به طور مداوم در حال تکامل است.

نویسنده یک مدیر عامل ، بن کیو هند است

ما را دنبال کنید توییتر، اینستاگرام ، لینکدین ، ​​فیس بوک

قیمت های سهام زنده را از BSE ، NSE ، بازار ایالات متحده و آخرین NAV ، سبد سرمایه گذاری متقابل دریافت کنید ، آخرین اخبار IPO را بررسی کنید ، بهترین پیشنهادات اولیه عمومی را انجام دهید ، مالیات خود را با استفاده از ماشین حساب مالیات بر درآمد محاسبه کنید ، بهترین ها را حدس بزنید سود در بازار ، بهترین بازنده ها و بهترین صندوق های سرمایه گذاری. ما را در فیس بوک دوست داشته باشید و ما را دنبال کنید توییتر.

BrandWagon از قبل در تلگرام موجود است. اینجا را کلیک کنید تا به کانال ما بپیوندید و از آخرین اخبار و به روزرسانی های مارک مطلع شوید2021-06-20 04:39:00