ژوئن 20, 2021

کافه خبر

با کافه خبر همراه باشید

موج دوم Covid-19 تأثیر معلولیت در املاک و مستغلات دارد: Credai

در حالی که صنعت هنوز در حال ارزیابی تأثیر از نظر کاهش فروش است ، پیاده روی و پرس و جو تقریباً صفر است و افرادی که قبلاً علاقه نشان داده بودند اکنون تصمیمات خرید را به تعویق می اندازند.

بخش املاک و مستغلات مسکونی در هند با مشکل رو به رو می شود ، زیرا پرس و جو و پیاده روی مشتری تحت تأثیر احساسات خفه خریدار قرار می گیرد. توسعه دهندگان می گویند انتظار دارند بهبودی طولانی مدت انجام شود که ممکن است ماه ها به طول انجامد.

سال گذشته ، کاهش عوارض تمبر در ماهاراشترا ، همراه با تخفیف ها و پیشنهادهای بزرگ ، منجر به افزایش شدید فروش خانه با وجود بیماری همه گیر Covid-19 شد. توسعه دهندگان گفتند: موج دوم همه گیری ، که بسیار وحشیانه تر بود و افراد بیشتری را تحت تأثیر قرار داد ، به طور جدی روحیه را از بین برد.

در حالی که صنعت هنوز در حال ارزیابی تأثیر از نظر کاهش فروش است ، پیاده روی و پرس و جو تقریباً صفر است و افرادی که قبلاً علاقه نشان داده بودند اکنون تصمیمات خرید را به تعویق می اندازند.

نظرسنجی از 5000 کارآفرین در 217 شهر که توسط اتحادیه انجمن های توسعه دهندگان املاک و مستغلات در هند (Credai) انجام شد ، نشان داد که 98٪ از کارآفرینان با کاهش درخواست مشتری و 42٪ کاهش 75٪ در درخواست مشتری مواجه هستند. علاوه بر این ، موج دوم باعث شد 95٪ از مشتریان تصمیمات خرید خود را به تعویق بیندازند.

Harsh Vardhan Patodia ، رئیس Credai National ، گفت: “موج دوم تأثیر ناتوان کننده تری در بخش املاک و مستغلات نسبت به موج اول داشته است و عواملی مانند جهش اخیر در [prices of] مصالح ساختمانی ، از جمله فولاد و سیمان ، به بیش از 10 درصد افزایش در هزینه های ساخت بیش از 88 درصد توسعه دهندگان کمک کرده است. “

پر بیننده ترین اخبار  کاهش در موارد Covid و بازگشت گردشگران: دستورالعمل ها و غیره

محدودیت های مالی و بحران نقدینگی بیشتر این مشکل را افزایش می دهد ، 77٪ از توسعه دهندگان با مشکل در خدمات وام های موجود مواجه هستند ، 85٪ با اختلال در مجموعه برنامه ریزی شده و 69٪ با مشکلات بازپرداخت وام های مسکن مشتری مواجه هستند.

بومن ایرانی ، رئیس جمهور تازه انتخاب شده Credai National ، گفت: “موج دوم سریع ، سخت برخورد کرد و به خانه آمد. پیاده روی های ما کاملاً افتاده است. مشتریان ما که به دنبال خرید خانه های بزرگتر بودند و مایل به سرمایه گذاری بودند ، اکنون تصمیمات خرید را به تعویق انداخته اند. “

ایرانی گفت كه اگرچه تجارت كاملاً متوقف نشده است و مشتريان برمی گردند ، اما این دوره موقت برای توسعه دهندگان بسیار حیاتی است ، آنها برای عبور از آن نیاز به شلاق از طرف دولت و حمایت از م institutionsسسات مالی دارند.

Satish Magar ، رئیس Credai ، گفت که از آنجا که محدودیت های قفل شدن در حال از بین رفتن است ، مردم هنوز در مورد بازدید از سایت ها تردید دارند. وی گفت: “تا زمانی که مردم نتوانند محصولات را دوباره ببینند و احساس کنند ، فروش افزایش نمی یابد و مدتی طول می کشد.”

Credai به دنبال لغو یا کاهش حق تمبر برای کمک به افزایش تقاضا ، اعتبار مالیات حقوق و دستمزد و سایر موارد برای بهبود دوام اقتصادی پروژه ها و بازسازی وام برای کمک به کاهش محدودیت های مالی است. این انجمن همچنین با شروع کار برای تسریع در اتمام پروژه و تمدید اعتبار مصوبات موجود تا 9 ماه ، مجوز یک پنجره واحد را برای همه پروژه ها می خواهد.

قیمت های سهام زنده را از BSE ، NSE ، بازار ایالات متحده و آخرین NAV ، سبد سرمایه گذاری متقابل دریافت کنید ، آخرین اخبار IPO را بررسی کنید ، بهترین پیشنهادات اولیه عمومی را انجام دهید ، مالیات خود را با استفاده از ماشین حساب مالیات بر درآمد محاسبه کنید ، بهترین ها را حدس بزنید سود موجود در بازار ، بهترین بازنده ها و بهترین صندوق های سرمایه گذاری ، ما را در فیس بوک دوست دارید و ما را دنبال کنید توییتر.

پر بیننده ترین اخبار  نیخیل کمات ، بازیکن زرودا می گوید که از کمک به کامپیوتر برای ضرب و شتم ویسواناتان آناند در شطرنج پشیمان است

فایننشال اکسپرس از قبل در تلگرام موجود است. اینجا را کلیک کنید تا به کانال ما بپیوندید و از آخرین اخبار و به روزرسانی های Biz مطلع شوید.2021-06-10 19:15:00