ژوئن 20, 2021

کافه خبر

با کافه خبر همراه باشید

قطعنامه Jaypee Infratech: کمیته طلبکاران JIL هفته آینده به پیشنهادات NBCC و Suraksha رأی می دهد

منابع گفتند که رای گیری در مورد پیشنهادهای اصلاح شده از روز دوشنبه (14 ژوئن) آغاز می شود و در روز چهارشنبه (23 ژوئن) پایان می یابد. NBCC پیشنهاد اصلاح شده خود را در 4 ژوئن ، در حالی که سوراکشا در 7 ژوئن ارائه داد. “مشخص شده است که هر دو طرح بازسازی شده مطابق با مقررات IBC هستند. اکنون رای گیری هفته آینده برگزار خواهد شد. “

کمیته طلبکاران Jaypee Infratech (JIL) (CoC) روز پنجشنبه برنامه های اصلاح شده برای بازسازی NBCC متعلق به دولت و کنسرسیوم به رهبری Suraksha Realty را پاک کرد. این هیئت هفته آینده دو پیشنهاد را ارائه می دهد.

منابع گفتند که رای گیری در مورد پیشنهادهای اصلاح شده از روز دوشنبه (14 ژوئن) آغاز می شود و در روز چهارشنبه (23 ژوئن) پایان می یابد. NBCC پیشنهاد اصلاح شده خود را در 4 ژوئن ، در حالی که سوراکشا در 7 ژوئن ارائه داد. “مشخص شده است که هر دو طرح بازسازی شده مطابق با مقررات IBC هستند. اکنون رای گیری هفته آینده برگزار خواهد شد. “

این چهارمین دور مناقصه در پرونده ورشکستگی JIL است. این شرکت پس از قبول درخواست دادگاه ملی تجارت ملی (NCLT) از کنسرسیومی به رهبری بانک IDBI ، در آگوست 2017 ورشکست شد.

JIL یک وسیله نقلیه با هدف خاص (SPV) شرکت جیپراکاش (JAL) بود که در آوریل 2007 تاسیس شد. سازمان توسعه صنعتی Yamuna Expressway (YEIDA) پروژه JAL را از طریق توافق نامه امتیاز در فوریه 2003 به بهره برداری رساند. این در اکتبر 2007 به JIL منتقل شد و JIL حق امتیاز 165 کیلومتر جاده را تحت امتیاز دولت UP و 6175 دکتار زمین در آن سوی بزرگراه یامونا در پنج مکان برای استفاده مسکونی ، تجاری ، تفریحی ، صنعتی و سازمانی با تمرکز بر توسعه املاک و مستغلات در آینده دریافت کرد.

کل مطالبات JIL کمی بیش از 22،600 روپیه است ، خریداران مسکن حدود 12،700 روپیه خرید می کنند و بانک ها و موسسات مالی 9،783 روپیه در اختیار دارند. در CoC ، حدود 20،000 خریدار مسکن سهم رای گیری حدود 56٪ دارند و پس از آنها بانک ها و موسسات مالی با 43٪.

پر بیننده ترین اخبار  شوک تورمی و شگفتی در هند

در دور اول رسیدگی به ورشکستگی ، پیشنهاد 7،350 روپیه ای به Lakshadweep ، بخشی از گروه Suraksha ، توسط وام دهندگان رد شد. CoC پیشنهادات Suraksha Realty و NBCC را در دور دوم ، که در ماه مه-ژوئن 2019 برگزار شد ، رد کرده بود. این موضوع به دادگاه تجدیدنظر قانون شرکت ملی (NCLAT) و سپس به دادگاه عالی رسید.

در نوامبر 2019 ، دیوان عالی کشور دستور داد که روند ورشکستگی JIL ظرف 90 روز به اتمام برسد و دستور داد که پیشنهادات اصلاح شده فقط توسط NBCC و گروه Suraksha دعوت شود. در دسامبر 2019 ، CoC با تغییر 97.36٪ رأی موافق در مرحله سوم روند مناقصه ، برنامه تجدید ساختار NBCC را تصویب کرد. بعداً در مارس 2020 ، NBCC از NCLT تصویب کرد تا JIL را به دست آورد. با این حال ، این دستور قبل از NCLAT و بعداً در برابر دادگاه عالی به چالش کشیده شد ، که در مارس سال جاری دستور داد پیشنهادات جدید فقط توسط NBCC و Suraksha دعوت شود.

دادگاه اجلاس سران همچنین دستور داد روند بازسازی در 45 روز به اتمام برسد ، که در 8 مه به پایان رسید و درخواست تمدید مهلت یافتن خریدار برای JIL شد. متخصص بازسازی موقت JIL اکنون برای تکمیل مراحل از 7 دی جولای 2021 از دادگاه عالی وقت می خواهد.

قیمتهای سهام زنده را از BSE ، NSE ، بازار ایالات متحده و آخرین NAV ، سبد سرمایه گذاری متقابل دریافت کنید ، آخرین اخبار IPO را بررسی کنید ، بهترین پیشنهادات اولیه عمومی را انجام دهید ، مالیات خود را با استفاده از ماشین حساب مالیات بر درآمد محاسبه کنید ، بهترین ها را حدس بزنید سود در بازار ، بهترین بازنده ها و بهترین صندوق های سرمایه گذاری. ما را در فیس بوک دوست داشته باشید و ما را دنبال کنید توییتر.

پر بیننده ترین اخبار  LIC Card Services Limited با راه اندازی Shagun به بازار هدایای الکترونیکی حمله کرده است. ویژگی ها ، مزایا را بررسی کنید

فایننشال اکسپرس از قبل در تلگرام موجود است. اینجا را کلیک کنید تا به کانال ما بپیوندید و از آخرین اخبار و به روزرسانی های Biz مطلع شوید2021-06-10 20:45:00