جولای 25, 2021

کافه خبر

با کافه خبر همراه باشید

فاز 4 انتخابات بنگال غربی به صورت زنده: مجمع فاز 4 انتخابات بنگال غربی (WB) اخبار زنده رأی گیری ، فاز 4 انتخابات بنگال غربی فاز رأی گیری درصد به روزرسانی های زنده

به روزرسانی های زنده 2021 انتخابات بنگال غربی: 373 نامزد در 44 حوزه انتخابیه شرکت می کنند.

انتخابات به روزرسانی های زنده فاز 4 بنگال غربی (WB): رأی گیری برای مرحله چهارم انتخابات در بنگال غربی آغاز شده است. حدود 373 نامزد از 44 حوزه انتخابیه که می خواهند در این مرحله شرکت کنند ، رقابت می کنند. برجسته ترین آنها Babul Supriyo است که شاخها را با یک TMC MLA Arup Biswas از Tollygunj قفل کرد ، دبیرکل TMC Partha Chatterjee در برابر بازیگر فیلم Srabanti Chatterjee از BJP از Behala West ، رابط TMC راجیب Banerjee از نمایندگان DomJ BJP Loket Pterramanik و Nisis ، به ترتیب Chuchura و Dinhata. انتخابات در ساعت 7 صبح آغاز شد و در ساعت 6:30 بعد از ظهر (قسمت دوم) ، علیپوردوار و کوچ بهار به پایان می رسد. از 44 حوزه انتخابیه ، 9 حوزه در حورا ، 11 حوزه در 24 پارگاناس جنوبی ، پنج حوزه در علیپوردوار ، 9 حوزه در کوچبهار و ده حوزه در هولی قرار دارند.

کمیسیون انتخابات 789 شرکت پلیس مسلح مرکزی (CAPF) را در 15940 شعبه اخذ رأی مستقر کرده است که در 44 حوزه انتخابیه توزیع می شوند. هر شرکت CAPF شامل 100 کارمند است. به گفته PTI ، بالاترین مکان 187 شرکت CAPF در کوچ بهار خواهد بود که در آستانه انتخابات شاهد حوادث پراکنده خشونت از جمله حمله به دلیپ گوش رئیس BJP بوده است. نخست وزیر نارندرا مودی ، وزیر کشور اتحادیه آمیت شاه ، رئیس BJP JP Nadda و نخست وزیر اوتار پرادش ، یوگی آدییتانات ، در جاهای مختلف با برگزاری جلسات و نمایشگاه های عمومی برای نامزدهای BJP کمپین زدند. ماماتا بانرجی و نماینده حزب TMC ، آبیشک بانرجی ، چندین جلسه عمومی در بسیاری از حوزه های انتخابیه برگزار کردند و فردا به پای صندوق های رای رفتند.

ادامه مطلب

پر بیننده ترین اخبار  آماده سازی برای 5G: Trai اصرار دارد که شامل دیجیتال باشد. پیشنهاد در مناطق روستایی

2021-04-10 01:29:00