ژوئن 20, 2021

کافه خبر

با کافه خبر همراه باشید

طلبكاران رأی دادن درباره طرح تجدید ساختار RCFL را آغاز می كنند

طبق وب سایت RCFL ، این طبقه بندی به عنوان Reliance Money طبقه بندی شده است و دارایی هایی تحت مدیریت به ارزش 11000 کرون دارد.

از آنکور میشرا

منابع نزدیک به توسعه به FE گفتند که طلبکاران صندوق تجاری تجاری Reliance (RCFL) به رهبری آنیل آمبانی رای گیری در مورد طرح بازسازی برای چهار پیشنهاد دهنده را آغاز کرده اند. روند رأی گیری که اوایل این هفته در 7 ژوئن آغاز شد ، تا 25 ژوئن 2021 ادامه خواهد داشت.

چهار کاندیدای RCFL عبارتند از: زیر ساخت و سرمایه Authum ، UV ARC در کنسرسیوم با Hawk Capital ، Invent ARC و Alchemist ARC. طلبکاران مالی در مجموع 7،688 کرون در معرض RCFL قرار دارند که طلبکار اصلی بانک Baroda است.

پیش از این ، وام دهندگان توافق طلبکاران (ICA) را برای RCFL تا 30 ژوئن 2021 تمدید کردند تا به این شرکت اجازه دهند. طبق بخشنامه بانک رزرو هند به تاریخ 7 ژوئن ، وام دهندگان باید در صورت عدم مجاز بودن حساب در 180 روز پس از امضای ICA ، دوره پیمان را تمدید کنند. طلبکاران ICA را برای تأیید مجوز Reliance Commercial Finance در جولای 2019 امضا کردند.

طبق اعلامیه های شرکت در بورس های سهام ، RCFL به طور مداوم در پرداخت های خود به وام دهندگان کوتاهی کرده است ، و آخرین پیش پرداخت در 25 مه انجام شده است. علاوه بر RCFL ، Reliance Capital نیز نتوانست به تعهدات وام بانکی خود عمل کند. وام دهنده غیر بانکی نیز در پرداخت مالیات سال مالی 211 حداقل 50 بار به صاحبان اوراق قرضه پرداخت نکرده است.

طبق وب سایت RCFL ، این طبقه بندی به عنوان Reliance Money طبقه بندی شده است و دارایی هایی تحت مدیریت به ارزش 11000 کرون دارد. این شرکت 100٪ زیرمجموعه Reliance Capital است. RCFL محصولات مالی ، از جمله وام به شرکت های کوچک و متوسط ​​، وام در برابر دارایی ، زیرمجموعه مالی ، وام های کشاورزی و تأمین مالی زنجیره تأمین را ارائه می دهد.

پر بیننده ترین اخبار  تحلیل: در کره شمالی بسته یک قهوه 100 دلار است

ضرر خالص Reliance Commercial Finance در سه ماهه مارس به 1417 روپیه افزایش یافت ، در حالی که در سه ماهه مشابه سال گذشته 852 روپیه بود. به همین ترتیب ، کل درآمد سالانه با 12٪ کاهش به 293 کرون رسید.

قیمت های سهام زنده را از BSE ، NSE ، بازار ایالات متحده و آخرین NAV ، سبد سرمایه گذاری متقابل دریافت کنید ، آخرین اخبار IPO را بررسی کنید ، بهترین پیشنهادات اولیه عمومی را انجام دهید ، مالیات خود را با استفاده از ماشین حساب مالیات بر درآمد محاسبه کنید ، بهترین ها را حدس بزنید سود موجود در بازار ، بهترین بازنده ها و بهترین صندوق های سرمایه گذاری ، ما را در فیس بوک دوست دارید و ما را دنبال کنید توییتر.

فایننشال اکسپرس از قبل در تلگرام موجود است. اینجا را کلیک کنید تا به کانال ما بپیوندید و از آخرین اخبار و به روزرسانی های Biz مطلع شوید.2021-06-10 19:30:00