ژوئن 20, 2021

کافه خبر

با کافه خبر همراه باشید

سونیتا نارین به گروه مشاوره بین المللی محیط زیست ، آب و هوا و تنوع زیستی منصوب شده است

به سرپرستی خانم نارین ، در سال 2005 جایزه آب در استکهلم به مرکز علوم و محیط زیست (CSE) اعطا شد. کار مرکز جمع آوری آب باران روش های جدیدی را نشان می دهد که در آن مردم می توانند در اثر کمبود آب زنده بمانند.

سونیتا نارین ، هند ، دوستدار محیط زیست ، نویسنده و مدیر کل مرکز علوم و محیط زیست ، به یک گروه مشاوره بین المللی در زمینه اقدام در زمینه محیط زیست ، آب و هوا و تنوع زیستی منصوب شد که در ارتباط با روز جهانی محیط زیست راه اندازی شده است. او توسط وزیر توسعه بین المللی سوئد ، پر اولسون فرید ، منصوب شد.

اطلاعات بیشتر در مورد این گروه

این گروه به تلاش های سوئد برای مقابله با از دست دادن تنوع زیستی ، تخریب اکوسیستم و از همه مهمتر تغییرات آب و هوایی کمک می کند.

این متخصصان بین المللی دارد که در این زمینه تعهد و دانش عمیقی را ارائه می دهند ، این امر بسیار مهم است زیرا در این زمینه اقدامات جهانی قوی لازم است ، که به توسعه پایدار و عادلانه کمک می کند. و همچنین از بروز همه گیری ها و درگیری های جدید جلوگیری خواهد کرد.

کلین مولین ، سفیر سوئد در هند ، در مورد انتصاب سونیتا نارین گفت: “تجربه گسترده و بسیار مرتبط وی شامل چشم انداز جنوب آسیا با چالش های بسیاری است.”

به گفته سونیتا نارین ، که سردبیر مجله Down to Earth است ، وی گفت: “COVID-19 و تغییرات آب و هوایی به ما می آموزند که جهان به هم وابسته است و برای یافتن راه حل های عادلانه و تحول آفرین به همکاری جهانی نیاز داریم. با راه اندازی این گروه مشاوره ای ، دولت سوئد بار دیگر تمایل خود را برای تعامل با صداهای مختلف نشان داد تا راه حل هایی پیدا کند که برای همه مفید باشد. “

پر بیننده ترین اخبار  با انتخاب مشترکان زبان مادری خود نسبت به هندی ، OTT منطقه ای در حال افزایش است

به سرپرستی خانم نارین ، در سال 2005 جایزه آب در استکهلم به مرکز علوم و محیط زیست (CSE) اعطا شد. کار مرکز جمع آوری آب باران روش های جدیدی را نشان می دهد که در آن مردم می توانند در اثر کمبود آب زنده بمانند.

اعضای دیگر گروه چه کسانی هستند؟

اولوف اسکوگ ، رئیس هیئت اتحادیه اروپا در سازمان ملل در نیویورک ، دیپلمات سوئدی ؛ Wanjira Matai ، مدیر منطقه ای آفریقا در موسسه منابع جهانی Brain Trust. یا نادیا جولفاکار ، فعال آب و هوا و بنیانگذار Klima Action مالزی ؛ اولریکا مدر ، دستیار دبیرکل سازمان ملل و مدیر دفتر امور خارجه و حمایت از برنامه توسعه سازمان ملل ، وزیر امور خارجه سابق در وزارت امور خارجه سوئد ؛ و پیتر ویندزور ، استاد اقیانوس شناسی و مدیر برنامه قطب شمال صندوق حیات وحش جهانی.

اولین جلسه چه زمانی برگزار می شود؟

پیش بینی می شود که اولین جلسه (غیررسمی) گروه مشاوره در اوایل پاییز برگزار شود و رئیس آن وزیر فرید باشد.

قیمت های سهام زنده را از BSE ، NSE ، بازار ایالات متحده و آخرین NAV ، سبد سرمایه گذاری متقابل دریافت کنید ، آخرین اخبار IPO را بررسی کنید ، بهترین پیشنهادات اولیه عمومی را انجام دهید ، مالیات خود را با استفاده از ماشین حساب مالیات بر درآمد محاسبه کنید ، بهترین ها را حدس بزنید سود موجود در بازار ، بهترین بازنده ها و بهترین صندوق های سرمایه گذاری ، ما را در فیس بوک دوست دارید و ما را دنبال کنید توییتر.

فایننشال اکسپرس از قبل در تلگرام موجود است. اینجا را کلیک کنید تا به کانال ما بپیوندید و از آخرین اخبار و به روزرسانی های Biz مطلع شوید.2021-06-11 12:04:00