ژوئن 20, 2021

کافه خبر

با کافه خبر همراه باشید

“ساخت هند” را تقویت کنید! راه آهن هند یک لوکوموتیو 3000 اسب بخار دیگر صادر می کند. برای موزامبیک

راه آهن هند لوکوموتیو ساخت Made in India را به موزامبیک صادر کرده است.

سیاست دولت مودی “ساخت هند” را افزایش دهید! با تقویت دیدگاه نخست وزیر نارندرا مودی در مورد آاتمانیربهر بهارات ، راه آهن هند به رهبری پیوش گویل یک لوکوموتیو دیگر ساخت هند را به موزامبیک صادر کرد. اخیراً وزیر راه آهن اعلام کرد که علیرغم چالش های COVID-19 ، راه آهن هند یک لوکوموتیو با ظرفیت 3000 اسب بخار صادر کرده است. در موزامبیک ، علاوه بر دو لوکوموتیو که در مارس 202 صادر شد. Goyal ، در ماه مارس ، بینی 3000 اسب بخار را منحرف کرد. loco از طریق کنفرانس ویدئویی ، که توسط Banaras Locomotive Works در Varanasi تولید می شود.

در ماه مارس ، وزارت راه آهن گفت که صادرات لوکوموتیو به موزامبیک باعث تقویت روابط هند و آفریقا و همچنین حمایت از توانمندی اقتصادی از طریق صادرات می شود. حامل ملی در ماه مارس به عنوان بخشی از قرارداد کل شش لوکوموتیو با سنج 3000 اسب بخار و همچنین 90 ماشین سواری ضد زنگ برای کشور آفریقا ، اولین گروه از دو لوکوموتیو را در ماه مارس صادر کرد. طبق گفته وزارت راه آهن ، برخی از اصلی ترین ویژگی های لوکوموتیو Cape Gauge با 3000 اسب بخار قدرت است. هستند:

  • این دستگاه قادر است 2255 تن را با سرعت 100 کیلومتر در ساعت در یک مسیر مسطح و حداکثر نیروی کشش 400N حمل کند.
  • کابین راننده این لوکوموتیو با استاندارد Noise Vibration and Harshness با صندلی هایی با طراحی ارگونومیک ، آکوستیک بسیار خوب ، نمایش گرافیکی یکپارچه درایور سازگار است. همچنین مجهز به تهویه گرمایش متناوب است.
  • از دیگر امکانات آن می توان به کابینت آب (ماژول توالت) ، اجاق گاز و یخچال اشاره کرد.
  • کنسول کنترل loco برای درایو های سمت راست نیز طراحی و طراحی شده است.
  • همچنین برای اطمینان از بالاترین استانداردهای ایمنی ، تعمیر و نگهداری و قابلیت اطمینان به سیستم ترمز کنترل شده توسط کامپیوتر (CCB 2.0) مجهز شده است.
  • برای کار طولانی تر ، یک مخزن سوخت بزرگتر از 6000 لیتر در نظر گرفته شده است.
  • برای اطمینان از مقاومت در برابر خوردگی از لوله های فولاد ضد زنگ استفاده می شود.
  • این لوکوموتیوها مقرون به صرفه و در حد استانداردهای بین المللی هستند.
پر بیننده ترین اخبار  هفتمین کمیته پرداخت آخرین اخبار امروز: مقامات دولت مرکزی می توانند NPS یا OPS را برای مزایای مرگ ضمن خدمت انتخاب کنند

قیمت های سهام زنده را از BSE ، NSE ، بازار ایالات متحده و آخرین NAV ، سبد سرمایه گذاری متقابل دریافت کنید ، آخرین اخبار IPO را بررسی کنید ، بهترین پیشنهادات اولیه عمومی را انجام دهید ، مالیات خود را با استفاده از ماشین حساب مالیات بر درآمد محاسبه کنید ، بهترین ها را حدس بزنید سود موجود در بازار ، بهترین بازنده ها و بهترین صندوق های سرمایه گذاری ، ما را در فیس بوک دوست دارید و ما را دنبال کنید توییتر.

فایننشال اکسپرس از قبل در تلگرام موجود است. اینجا را کلیک کنید تا به کانال ما بپیوندید و از آخرین اخبار و به روزرسانی های Biz مطلع شوید.2021-06-11 11:21:00