جولای 25, 2021

کافه خبر

با کافه خبر همراه باشید

راه اندازی APMC به عنوان تجهیزات حرفه ای: وزیر تعاون در ماهاراشترا

گروه مطالعه پیشنهاد کرد مراکز تسهیلگری به شرکتها و صادرکنندگان تحت قرارداد ارائه شود.

وی گفت كه یك گروه تحقیقاتی 15 نفره كه توسط اداره بازاریابی ، ماهاراشترا ، برای ارائه منابع جدید درآمد به كمیته های بازار كشاورزی (APMC) ایجاد شده است ، كمیته های بازار را به عنوان تیم های حرفه ای برای رقابت با بازارهای خصوصی پیشنهاد می دهد. وزیر بالاصاحب پاتیل.

وی گفت: “اگر كمیته های بازار به روش سنتی كار خود را ادامه دهند و منابع جدیدی از درآمد را پیدا نكنند ، احتمال اینكه برخی از اختیارات در آینده با مشكل روبرو شوند ، قابل رد نیست.”

“علیرغم تعلیق کلیه معاملات در دوره Covid ، کمیته های بازار به خرید و فروش کالاهای اساسی ادامه دادند و لوازم کالاهای اساسی به انسان عادی و همچنین زنجیره تأمین مواد غذایی نرم باقی ماند. این موضوع توسط دولت و بانک جهانی مورد توجه قرار گرفته است ، بنابراین بر عملکرد و اهمیت کمیته های بازار تأکید شده است “، وزیر در جلسه ای در پونا گفت.

وی گفت كه كمیته های بازار كشاورزی باید مارك خود را بسازند و تصویری معتبر به كشاورزان ، بازرگانان ، دلالان ، دلالان ، دلالان ، نمایندگان كمیسیون و سایر عناصر مرتبط با بازار ارائه دهند. در حال حاضر ، منابع اصلی درآمد عبارتند از درآمد کمیته های بازار ، هزینه های بازار ، حق بیمه فضا و اجاره ، سود سپرده ها ، هزینه های مجوز ، هزینه های ورود به پارکینگ / پارکینگ ، درآمد تجاری و یارانه های دولت.

گروه مطالعه پیشنهاد کرد مراکز تسهیلگری به شرکتها و صادرکنندگان تحت قرارداد ارائه شود. باید سیاستی تدوین شود تا مکانی در محل کمیته بازار برای شرکت های تهیه کننده بذر و کودهای با کیفیت و تعاونی هایی که می توانند در زمینه صادرات کالاهای کشاورزی راهنمایی کنند ، فراهم شود.
گروه پیشنهادی

پر بیننده ترین اخبار  برادرش توسط مزدوران روسی شکنجه و کشته شد. اکنون این پناهنده سوری عدالت می خواهد

این گروه همچنین تحقیق در مورد راه اندازی پمپ های بنزین ، پمپ های LNG ، ایستگاه های شارژ و پروژه های انرژی خورشیدی را برای تأمین منبع درآمد ثابت برای این ماموریت توصیه می کند.

ماهاراشترا 307 دستگاه APMC دارد که بسیاری از آنها برای بقا تلاش می کنند. با قوانین جدید کشاورزی که توسط این مرکز معرفی شده است ، اکنون کشاورزان این فرصت را دارند که تصمیم بگیرند که آیا می خواهند محصولات خود را به شاخه های APMC ، بازرگانان خصوصی یا تولید کنندگان کشاورزان بفروشند. اگرچه شورای ملی تصمیم گرفته است تا اجرای قوانین کشاورزی را به حالت تعلیق درآورد ، اما برخی از مقامات APMC معتقدند که اجرای قوانین فقط زمان بر است.

آیا می دانید نسبت ذخایر نقدی (CRR) ، لایحه تأمین مالی ، سیاست مالی در هند ، بودجه هزینه ، حقوق گمرکی چیست؟ میز دانش FE هر یک از آنها را در Financial Express Explained با جزئیات بیشتر توضیح می دهد. همچنین قیمت سهام BSE / NSE ، آخرین صندوق های سرمایه گذاری مشترک NAV ، بهترین صندوق های سرمایه گذاری مشترک ، بهترین سود ، بزرگترین بازنده ها در Financial Express را دریافت کنید. فراموش نکنید که ابزار رایگان حسابگر مالیات بر درآمد ما را امتحان کنید.

فایننشال اکسپرس از قبل در تلگرام موجود است. اینجا را کلیک کنید تا به کانال ما بپیوندید و از آخرین اخبار و به روزرسانی های Biz مطلع شوید.

2021-04-10 03:09:00