ژوئن 20, 2021

کافه خبر

با کافه خبر همراه باشید

راجنات سینگ دو مرکز تعالی BRO افتتاح می کند

آنها توسط BRO ایجاد شده و توسط وزیر دفاع راجنات سینگ اختصاص داده شده اند.

دو مرکز تعالی ، که به سازمان جاده های مرزی (BRO) در دستیابی به تعالی ایمنی جاده ها و رشد جاده ها ، پل ها ، میدان هوایی و ساخت تونل کمک می کند ، جمعه (11 ژوئن) به کشور اختصاص داده شد. 2021).

اطلاعات بیشتر در مورد این مراکز

آنها توسط BRO ایجاد شده و توسط وزیر دفاع راجنات سینگ اختصاص داده شده اند.

هدف مرکز تعالی ایمنی و آگاهی جاده ای (CoERSA) افزایش آگاهی در مورد ایمنی جاده ها است. این کار با به اشتراک گذاشتن تجزیه و تحلیل تصادفات جاده ای و همچنین پیشنهاد روش های مختلفی که به نجات جان انسان ها کمک می کند ، انجام خواهد شد.

تمرکز مرکز تعالی جاده ها ، پل ها ، میدان های هوایی و تونل ها (CoERBAT) بر نهادینه ساختن دانشی است که طی سال های گذشته در توسعه 56000 متر پل ، 19 فرودگاه ، حدود 60،000 کیلومتر جاده و چهار تونل کسب کرده است. بخش شرقی و شمال غربی کشور.

آقای Singh ضمن وقف این دو مرکز ، از تلاش های BRO برای ایجاد مراکز برتری قدردانی کرد.

وی در مورد تصادفات جاده ای صحبت کرد و گفت که تقریباً تقریباً. هر ساله 1.5 لاک از بین می رود و دولت ابتکارات مختلفی را اتخاذ می کند که شامل موارد زیر است: سیاست ملی ایمنی راه ها و شناسایی نقاط سیاه در بزرگراه های ملی. آنها به مقابله با مشکل تصادفات کمک خواهند کرد.

با وجود شرایط جوی شدید ، BRO نقشی اساسی در ساخت جاده ها ، تونل ها و سایر زیرساخت ها در مناطق دور افتاده و تلاش های خود برای افزایش اتصال داشته است.

وی اتصال را یکی از م essentialلفه های اساسی پیشرفت کشور توصیف کرد و گفت که BRO نه تنها نیاز نیروهای مسلح را برآورده می کند ، بلکه برای توسعه اقتصادی – اجتماعی مناطق مرزی نیز کار می کند.

پر بیننده ترین اخبار  هفتمین کمیته پرداخت آخرین اخبار امروز: مقامات دولت مرکزی می توانند NPS یا OPS را برای مزایای مرگ ضمن خدمت انتخاب کنند

پروژه های اتصال اخیر در مناطق دور افتاده شامل موارد زیر است:

ساخت مدرن “Tunnel Atal؛ Rohtang ‘، جاده Kailash Mansarovar و Zojila Pass.

وزیر در مورد توزیع بودجه برای BRO ، وزیر گفت که آن افزایش یافته است و همچنین برای لباس های ویژه برای کارکنان شاغل در مناطق با ارتفاع زیاد تصویب شده است. و او در مورد بازبینی پرسنل برای بالا بردن روحیه صحبت می کند.

چهار نرم افزار نیز راه اندازی شده است که برای بهینه سازی عملکرد کارکنان BRO ، مدیریت منابع انسانی ، مدیریت استخدام ، ضبط و مدیریت شغل طراحی شده است.

آنها توسط BRO ایجاد شده اند ، که به کاهش کاغذ بازی و کاهش اثر کربن و نوسازی سازمان کمک می کند.

DG Border Roads ، سرلشکر راجیف چودری ، پیش از این وزیر را در مورد دستاوردهای سازمان خود و ابتکارات انجام شده مطلع کرد.

قیمت های سهام زنده را از BSE ، NSE ، بازار ایالات متحده و آخرین NAV ، سبد سرمایه گذاری متقابل دریافت کنید ، آخرین اخبار IPO را بررسی کنید ، بهترین پیشنهادات اولیه عمومی را انجام دهید ، مالیات خود را با استفاده از ماشین حساب مالیات بر درآمد محاسبه کنید ، بهترین ها را حدس بزنید سود در بازار ، بهترین بازنده ها و بهترین صندوق های سرمایه گذاری. ما را در فیس بوک دوست داشته باشید و ما را دنبال کنید توییتر.

فایننشال اکسپرس از قبل در تلگرام موجود است. اینجا را کلیک کنید تا به کانال ما بپیوندید و از آخرین اخبار و به روزرسانی های Biz مطلع شوید.2021-06-11 11:25:00