ژوئن 20, 2021

کافه خبر

با کافه خبر همراه باشید

دولت ماهاراشترا به دیوان عالی کشور می گوید ، اگر او بخواهد امنیت Adar Poonavala را فراهم کند

آدار پوناوالا

روز جمعه ، دولت ماهاراشترا به دادگاه عالی بمبئی گفت كه در صورت درخواست وی ، امنیت آدار پوناوالا ، رئیس اجرایی موسسه سرمی منشا Indian هند (SII) را كه واكسن Covishield علیه COVID-19 را تولید می كند ، تأمین خواهد كرد.

به دنبال بیانیه دولت ، دادگاه دعوی منافع عمومی را که خواستار محافظت بهتر از صنعتگر پونه است ، رد کرد.

دولت اتحادیه قبلاً از CRPF دسته Y Poonawalla محافظت کرده است.

پس از اعلام تهدیدهای وی برای تحویل واکسن ، HC دادخواست داده شده توسط وکیل دیتا مانه را به دنبال راهنمایی از دولت های اتحادیه و ایالت برای تأمین امنیت “Z-plus” به Poonawalla شنید.

دادستان کل دیپاک تاکاره به یک هیئت تقسیم قضات SS Shinde و NJ Jamadar گفت که اگر Poonawalla به دنبال محافظت باشد ، دولت ایالت امنیت کافی را برای او فراهم می کند.

ما نمی توانیم از چنین دادخواست هایی پذیرایی کنیم. دادگاه گفت ، با توجه به اظهارات دادستان ، ما عقیده داریم که می توان این دادخواست را صادر کرد.

دیوان همچنین متذکر شد که خواهان خواستار حمایت از شخصی شد که حتی ممکن است از مبانی قانونی آگاهی نداشته باشد. اینها مسائل شخصی است. چه می شود اگر او (پوناوالا) بگوید که محافظت یا ترس نمی خواهد. ما نمی توانیم پشت سر مردم برویم و دستور دهیم؟ دادگاه گفت.

قیمت های سهام زنده را از BSE ، NSE ، بازار ایالات متحده و آخرین NAV ، سبد سرمایه گذاری متقابل دریافت کنید ، آخرین اخبار IPO را بررسی کنید ، بهترین پیشنهادات اولیه عمومی را انجام دهید ، مالیات خود را با استفاده از ماشین حساب مالیات بر درآمد محاسبه کنید ، بهترین ها را حدس بزنید سود در بازار ، بهترین بازنده ها و بهترین صندوق های سرمایه گذاری. ما را در فیس بوک دوست داشته باشید و ما را دنبال کنید توییتر.

پر بیننده ترین اخبار  تغییر آب و هوا: عدم تعادل انرژی زمین از سال 2005 دو برابر شده است و باعث گرم شدن کره زمین می شود

فایننشال اکسپرس از قبل در تلگرام موجود است. اینجا را کلیک کنید تا به کانال ما بپیوندید و از آخرین اخبار و به روزرسانی های Biz مطلع شوید.2021-06-11 12:43:00