جولای 25, 2021

کافه خبر

با کافه خبر همراه باشید

دولت دهلی ، مرکز جیره بندی تحویل Spar ، یک نقشه سهمیه یک ملت

مانیش سیسودیا س questionال کرد که اگر می توان پیتزا را در خانه تحویل داد ، چرا دولت دهلی می تواند سهمیه ای را در آستان مردم تحویل دهد.

به دنبال واکسن های Covid و اکسیژن پزشکی ، اکنون دولت و مرکز دهلی صف کشیده اند تا جیره های غذایی را به آستان و سیستم کارت One Nation One Ration برسانند. در حالی که مانیش سیسودیا معاون نخست وزیر دهلی امروز گفت كه BJP به معنای “حزب بهاراتیا جهگادا” است ، این مركز ادعا می كند كه دولت دهلی تحت كنترل مافیای جیره بندی است ، بیانیه ای كه AAP در حال بازگشت به BJP است.

“BJP یعنی – حزب بهارتیا جهدا. مردم کشور از چنین دولت مرکزی که از دولت های ایالت سوuses استفاده می کند ، خسته شده اند. سیسودیا گفت: “بالا بردن خانه فقرا یک فضیلت است ، اما وزیر اتحادیه از ما سو استفاده می کند.”

وی گفت كه این مركز تا زمانی كه دیوان عالی كشور درخواست فعالیت نكرد ، فعالیت نمی كرد. “دولت مودی بدون سرزنش SC کار نمی کند! اکسیژن رسانی پس از سرزنش SC بهبود یافت ، معاینات روی صفحه فقط پس از ارجاع موضوع به دادگاه و توافق برای دادن واکسن پس از توبیخ SC لغو شد. سیسودیا گفت: “وزرای اتحادیه به جای کار ، از دولت کجریوال و ایالت سو استفاده می کنند.”

وی شک داشت اگر پیتزا در خانه تحویل داده می شود ، چرا دولت دهلی می تواند سهمیه ای را در آستان مردم تحویل دهد.

پر بیننده ترین اخبار  نقش انگلستان به عنوان یک قدرت جهانی: گروه نبرد HMS Queen Elizabeth Carrier سیاست های هند و اقیانوس آرام را رهبری می کند

وزیر اتحادیه و رهبر BJP ، راوی شانکار پراساد گفت که آرویند کیریوال در مورد صحبت کردن در مورد تهیه جیره به خانه در زمانی صحبت می کند که وی نتوانسته بود اکسیژن رسانی به ساکنان دهلی را تأمین کند. وی گفت: “دولت دهلی تحت کنترل مافیای جیره بندی است.”

در پاسخ به اظهارات وی ، آرویند کریوال ، وزیر ارشد وزیر امور خارجه گفت که مردم می خواهند یک دولت اتحادیه را ببینند که ایالات را رهبری کند ، نه دولتی که همچنان به سو abuse استفاده از آنها ادامه دهد. “امروز ، مردم می خواهند رهبری را در مركز ببینند كه به جای سو fighting استفاده و جنگ با دولت های ایالتی ، همه را از بین ببرد. این کشور وقتی 130 کرور رشد کند ، همه دولت های ایالتی و مرکز با هم به عنوان تیم هند همکاری خواهند کرد. اینقدر سو abuse استفاده خوب نیست. “

روابط اخیر این مرکز و دولت دهلی اخیراً به دنبال حمله مداوم CM Kejriwal و Dy CM Sisodia به مرکز به دلیل کمبود اکسیژن و واکسن در پایتخت ملی وخیم تر شده است.

وزیر اتحادیه نفت جولیا دارمندرا پرادان نیز دولت دهلی را انکار نکرد که طرح کارت یک ملت – یک نژاد را اجرا نکرده است. “اگر CM در دهلی نگران رفاه فقرا است و اعتباری نمی خواهد ، آیا او مراقب خواهد بود که توضیح دهد که چرا از اعمال کارت One Mation One Ration در دهلی امتناع می ورزد؟” با به تعویق انداختن امداد و کمک به فقرا ، به دنبال کدام منافع ملی است؟ “- گفت پرادان.

پرادان ادعا می کند که دهلی CM از شفافیت می ترسد و از آن اجتناب می کند زیرا “کارت یک نرخ یک ملت – یک” یک فناوری شفاف مبتنی بر داده برای تأمین امنیت غذایی ملی است.

“بارها و بارها ، همه گیری اپتیک های ساخته شده زیرکانه در اطراف مدل مدیریت مدل فوق العاده @ ArvindKejriwal را نشان می دهد. تحویل جیره غذایی در آستانه چیزی غیر از غنیمت با یقه های سفید و کلاهبرداری توسط CM است تا بهانه دیگری برای فرار از مسئولیت باشد. “

پر بیننده ترین اخبار  رتبه بندی بیمه زندگی HDFC - خرید: کاهش تعداد کشته ها Q1 است

دولت دهلی به طور مداوم مورد حمله BJP قرار گرفته است ، زیرا جیره غذایی PDS که برای توزیع رایگان در نظر گرفته شده ، در بسیاری از مدارس دولتی که غلات ذخیره می شود پوسیده شده است.

قیمت های سهام زنده را از BSE ، NSE ، بازار ایالات متحده و آخرین NAV ، سبد سرمایه گذاری متقابل دریافت کنید ، آخرین اخبار IPO را بررسی کنید ، بهترین پیشنهادات اولیه عمومی را انجام دهید ، مالیات خود را با استفاده از ماشین حساب مالیات بر درآمد محاسبه کنید ، بهترین ها را حدس بزنید سود در بازار ، بهترین بازنده ها و بهترین صندوق های سرمایه گذاری. ما را در فیس بوک دوست داشته باشید و ما را دنبال کنید توییتر.

فایننشال اکسپرس از قبل در تلگرام موجود است. اینجا را کلیک کنید تا به کانال ما بپیوندید و از آخرین اخبار و به روزرسانی های Biz مطلع شوید.2021-06-11 12:31:00