جولای 25, 2021

کافه خبر

با کافه خبر همراه باشید

دستگاه داده: با موج دوم مبارزه کنید

دولتهای ایالتی باید آزمایش و ردیابی تماس را تسریع کرده و رفتار ایمن کوید را که به کشور در مبارزه با موج اول کمک کرده است ، اعمال کنند.

در حالی که موج دوم بیماری همه گیر Covid-19 در کشور با سرعت بیشتری نسبت به موج اول در حال گسترش است ، واکسیناسیون با سرعت آهسته پیش می رود. در ابتدا در ماهاراشترا متمرکز شده ، موارد جدید در کشورهای دیگر در حال افزایش است. بسیاری از کشورها مقررات منع رفت و آمد در شب را اعمال کرده اند که بر تحرک تأثیر گذاشته و در بهبود اقتصادی در حال ظهور تأثیر خواهد گذاشت. موارد جدید روزانه در سال گذشته به اوج خود رسیده است ، که همچنین منجر به افزایش موارد می شود. هند بالاترین موارد ویروس روزانه در چند روز اخیر را گزارش می کند ، در کل موارد در این کشور بیش از 13 میلیون نفر است ، با 1 میلیون مورد آخر فقط در 11 روز. دولتهای ایالتی باید آزمایش و ردیابی تماس را تسریع کرده و رفتار ایمن کوید را که به کشور در مبارزه با موج اول کمک کرده است ، اعمال کنند.

واکسن ها برای کاهش سرعت انتشار بسیار مهم هستند. تا 8 آوریل ، حدود 95 میلیون دوز واکسن دریافت شده است
و فقط سه ایالت – کرالا ، گجرات و چاتیسگر – 5٪ از جمعیت خود را پوشش داده اند. برای افزایش واکسیناسیون ، باید تجهیزات را افزایش داد. از آنجا که میزان واکسیناسیون فعلی 4/3 میلیون در روز است ، 43 میلیون موجود موجود در دوز حدود 12 روز دوام خواهد داشت. ظرفیت تولید فعلی حدود 70 میلیون است.

دولت می تواند برای افزایش ظرفیت به تولیدکنندگان کمک مالی کند.

قیمت های سهام مستقیم را از BSE ، NSE ، بازار ایالات متحده و آخرین NAV ، سبد سرمایه گذاری متقابل دریافت کنید ، آخرین اخبار IPO را بررسی کنید ، بهترین پیشنهادات اولیه عمومی را انجام دهید ، مالیات خود را با استفاده از ماشین حساب مالیات بر درآمد محاسبه کنید ، بهترین سود را حدس بزنید بازار ، بهترین بازنده ها و بهترین صندوق های سرمایه گذاری. ما را در فیس بوک دوست داشته باشید و ما را دنبال کنید توییتر.

پر بیننده ترین اخبار  ICICI Lombard Q1 خالص با 62٪ ادعای Covid غواصی می کند

فایننشال اکسپرس از قبل در تلگرام موجود است. اینجا را کلیک کنید تا به کانال ما بپیوندید و از آخرین اخبار و به روزرسانی های Biz مطلع شوید.2021-04-10 02:46:00