جولای 25, 2021

کافه خبر

با کافه خبر همراه باشید

جناح پاراس در حال حرکت سریع است ، رهبران ملی ، ایالتی LJP را منحل می کند. چراگ پاسوان در انتظار تصمیم رئیس لوک سبها است

پس از انتصاب پاراس به عنوان رئیس LJP ، جناحی که وی اکنون رهبری آن را برعهده داشت ، رهبران ملی و ایالت ها و کمیته های حزب را در سلول های مختلف منحل کرد.

مبارزه بین چراگ پاسوان و عمویش پاشوپاتی کومار پاراس برای کنترل حزب لوک جانشکتی (LJP) هر روز تاریک تر می شود. پس از انتصاب پاراس به عنوان رئیس LJP ، جناحی که وی اکنون رهبری آن را برعهده داشت ، رهبران ملی و ایالت ها و کمیته های حزب را در سلول های مختلف منحل کرد. فراکسیون پاراس همچنین نمایندگان مجلس چوداری محبوب علی کیاسر و وینا دیوی را به عنوان معاونان رئیس جمهور و نمایندگان مجلس شاهزاده پرنس و چندان سینگ را به عنوان دبیرکل ملی منصوب کرد. لازم به ذکر است که کایسار ، وینا ، پرینس و چندان چهار نماینده پارلمان هستند. LJP شش معاون داشت ، از جمله پاراس و شیراگ.

پاراس روز گذشته پس از اخراج پنج نماینده شورشی پارلمان ، جلسه ای را برای افزایش شورای اجرایی ملی برگزار كرد ، پاراز روز گذشته به عنوان رئیس LJP انتخاب شد. “رئیس جمهور LJP توسط مجریه ملی حزب كه حدود 75 عضو دارد انتخاب می شود. فقط 9 عضو در جلسه اجرایی ملی شرکت کردند. اعضای تعلیق شده عموی من را به عنوان رئیس جمهور انتخاب کردند که این غیر قانونی است. رئیس LJP تنها در صورت استعفا و یا مرگ می تواند برکنار شود “،” پاسوان در پاسخ به مطرح شدن پاراس به عنوان رهبر حزب گفت.

با این حال پاراس ادعا می کند که او به اتفاق آرا انتخاب شده است. “من به اتفاق آرا انتخاب شدم. کارمند بازگشت نامه ای را به من داد مبنی بر اینکه من به عنوان رئیس جمهور حزب لوک جانشکاتی انتخاب شده ام. این لایحه به کمیسیون انتخابات ارائه خواهد شد … نخست وزیر تصمیم می گیرد که چه کسی پست وزیر را بدست آورد. “

پر بیننده ترین اخبار  در این بازی 7.3 میلیون دلار بودجه از سکویا پایتخت هند جمع می شود

در همین حال ، چراگ پسوان قبلاً به اوم بیرلا ، رئیس جمهور لوک سبها نامه زده و از او خواسته است تا در تصمیم خود برای معرفی پاراس به عنوان رهبر حزب پارلمان تجدید نظر کند. “من به بیرلا جی ، رئیس جمهور لوک سبها ، نامه نوشتم تا در تصمیم خود در مورد پذیرش پاشوپاتی کومار پاراس به عنوان رهبر حزب پارلمان بررسی کند. پاسوان گفت: “قانون اساسی حزب ما می گوید که رهبر حزب در پارلمان یا مجمع توسط شورای پارلمان مرکزی انتخاب خواهد شد.”

از آنجا که فراکسیون پاراس قبلاً کمیته ها و شوراهای حزب را منحل کرده است ، دیدن حرکت بعدی شیراگ پسوان جالب خواهد بود. تا زمانی که هر دو جناح حق خود را نسبت به حزب ادعا کنند ، اگر به زودی آشتی حاصل نشود ، نبرد می تواند محاکمه شود.

قیمت های سهام زنده را از BSE ، NSE ، بازار ایالات متحده و آخرین NAV ، سبد سرمایه گذاری متقابل دریافت کنید ، آخرین اخبار IPO را بررسی کنید ، بهترین پیشنهادات اولیه عمومی را انجام دهید ، مالیات خود را با استفاده از ماشین حساب مالیات بر درآمد محاسبه کنید ، بهترین ها را حدس بزنید سود در بازار ، بهترین بازنده ها و بهترین صندوق های سرمایه گذاری. ما را در فیس بوک دوست داشته باشید و ما را دنبال کنید توییتر.

فایننشال اکسپرس از قبل در تلگرام موجود است. برای عضویت در کانال ما اینجا را کلیک کنید و از آخرین اخبار و به روزرسانی های Biz مطلع شوید.2021-06-19 12:26:00