جولای 25, 2021

کافه خبر

با کافه خبر همراه باشید

تلاش برای تلقیح ویروس کرونا: در حالی که هند به دنبال افزایش منابع است ، واکسن های آینده را در این کشور بررسی کنید

تولید کننده مستقر در حیدرآباد Biological E قبلاً 1500 مرکز از مرکز پیش پرداخت دریافت کرده است.

واکسن های ویروس کرونا در هند: وقتی ماه گذشته این کشور با کمبود واکسن روبرو شد ، دولت گفت که بیش از 200 کرار واکسن از آوریل تا دسامبر سال جاری خریداری خواهد کرد. این دوزهای کافی برای تلقیح کل جمعیت بزرگسال هند کافی است. بر این اساس ، سیاست جدید واکسن طرح مرکز برای تهیه 75 دوز Crowish از CII و 55 Crowish دوز Covaxin از Bharat Biotech را ترسیم می کند ، زیرا این دو واکسنی است که در کشور برای واکسیناسیون ویروس کرونا استفاده می شود. دوزهای باقیمانده یا از تولیدکنندگان خارجی خریداری می شود یا شامل خرید دوزهایی از واکسن های محلی است که در حال حاضر در مرحله آزمایش پیشرفته هستند.

در اینجا نگاهی داریم به تمام واکسن های آینده در هند:

Kovovaks: واکسن تولید شده توسط شرکت بیوتکنولوژی آمریکایی Novavax نشان داده شده است که در مراحل نهایی آزمایش 90.4٪ موثر است و موسسه محصولات سرمی هند (SII) – که واکسن را با نام Covovax در هند تولید و عرضه می کند – می تواند ماه آینده با آزمایشات واکسن مبتنی بر پروتئین در کودکان شروع کنید. آزمایشات واکسن در ایالات متحده و مکزیک انجام شده است و به دنبال اعلام نتایج ، عضو هندی گروه کاری COVID-19 ، دکتر VK Paul ، از SII خواست که آزمایشات بالینی را در اسرع وقت در هند آغاز کند . در واقع ، مطالعه اتصال واکسن در هند در مرحله پیشرفته تکمیل است ، و بنابراین او گفت که آزمایشات واکسن در کودکان می تواند اکنون آغاز شود. پیش بینی می شود هند بین اوت و دسامبر 20 کرور دوز واکسن دریافت کند.

به روزرسانی های زنده ویروس کرونا را از اینجا دریافت کنید

Biology E’s Corbevax: تولید کننده مستقر در حیدرآباد Biological E قبلاً از مرکز 1500 کرون پیش پرداخت برای پیش ثبت 30 کرور دوز واکسن Corbevax خود دریافت کرده است که هنوز در دست تولید است. این پرداخت توسط اولین دولت دولت هند ، كه دوزها را به سازنده سفارش داده است قبل از تأیید واكسن برای استفاده اضطراری توسط ناظران ، اعلام شده است. Corbevax که در مرحله اول و دوم آزمایش خود نتایج امیدوار کننده ای را نشان داد ، در حال حاضر در مرحله سوم آزمایش است. در صورت باور داشتن برنامه این مرکز ، تولید کننده 30 کرور دوز واکسن را بین اوت و دسامبر تولید می کند که از این میزان 7.5 کرور دوز تا سپتامبر تأمین می شود.

پر بیننده ترین اخبار  در حالیکه بازماندگان از وحشت سیل مترو در چین صحبت می کنند ، تعداد کشته شدگان در حال افزایش است

ZyCov-D: Zydus Cadila مستقر در احمدآباد واکسنی به نام ZyCov-D تولید می کند که در مرحله سوم آزمایشات بالینی قرار دارد. انتظار می رود تولید کننده بزودی درخواست مجوز استفاده اضطراری از واکسن را ارائه دهد. انتظار می رود این شرکت حدود 5 کرور دوز واکسن را بین اوت و دسامبر سال جاری تولید کند و پس از درخواست مجوز ، دولت می داند که آیا برای استفاده در کودکان مناسب است یا خیر.

Sputnik V تقویت کننده شات: در حالی که واکسن روسی Sputnik V برای استفاده در هند تأیید شده است و قبلاً در این کشور استفاده شده است. با این حال ، اکنون ، موسسه تحقیقات اپیدمیولوژی و میکروبیولوژی سازنده واکسن Gamaleya اعلام کرده است که به زودی نسخه تقویت کننده واکسن را منتشر می کند که نسخه دلتا SARS-CoV-2 را هدف قرار خواهد داد و در اختیار سایر تولیدکنندگان نیز قرار خواهد گرفت. با این حال ، روسیه هنوز جزئیات دیگری در مورد کارایی یا ضرب الاجل در این رابطه به اشتراک نگذاشته است.

Gennova’s HGCO19: Gennova Biopharma ، مستقر در پونا ، در حال حاضر در مرحله اول آزمایش بالینی واکسن HGCO19 ویروس کرونا است. این شرکت در دسامبر گذشته برای مرحله اول آزمایشات واکسن از سبز DCGI چراغ سبز دریافت کرد ، اما وقتی واکسن باید از نظر سمیت حیوانات مجدداً آزمایش شود ، به تعویق افتاد.

واکسن شات بینی: واکسن ویروس کرونا ویروس داخل بینی که توسط بهار بیوتک مستقر در حیدرآباد و با همکاری دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن ساخته شده است ، در حال حاضر در یک آزمایش بالینی فاز 1-2 است. این واکسن که BBV154 نامیده می شود ، یک واکسن تک دوز است که می تواند بر مشکلات مرتبط با زایمان و تزریق واکسن های تزریقی غلبه کند. علاوه بر این ، واکسن همچنین سلولهای موجود در بافت بینی ، دهان و ریه های فرد را ایمن سازی می کند. در گذشته ، دولت گفته است كه هرگاه آزمايش ها به پايان رسيد ، 10 كراور دوز واكسن بيني توسط بهارات Biotech ارائه خواهد شد.

پر بیننده ترین اخبار  سهام برتر املاک و مستغلات برای خرید: شاخص Nifty Realty تاکنون در ماه جولای 17 درصد افزایش یافته است و به بالاترین قیمت در 52 هفته رسیده است

قیمت های سهام زنده را از BSE ، NSE ، بازار ایالات متحده و آخرین NAV ، سبد سرمایه گذاری متقابل دریافت کنید ، آخرین اخبار IPO را بررسی کنید ، بهترین پیشنهادات اولیه عمومی را انجام دهید ، مالیات خود را با استفاده از ماشین حساب مالیات بر درآمد محاسبه کنید ، بهترین ها را حدس بزنید سود در بازار ، بهترین بازنده ها و بهترین صندوق های سرمایه گذاری. ما را در فیس بوک دوست داشته باشید و ما را دنبال کنید توییتر.

فایننشال اکسپرس از قبل در تلگرام موجود است. برای عضویت در کانال ما اینجا را کلیک کنید و از آخرین اخبار و به روزرسانی های Biz مطلع شوید.2021-06-19 12:52:00