جولای 25, 2021

کافه خبر

با کافه خبر همراه باشید

برچسب رسانه دستکاری شده: پلیس دهلی توییتر India India MD را در پرونده کنگره آزمایش می کند

ممکن است یادآوری شود که سخنگوی BJP ، سامبیت پاترا ، برخی از اسناد را در توئیتر خود به اشتراک گذاشت که ادعا می کند آنها ابزاری هستند که توسط کنگره برای افتراam دولت مودی تهیه شده است. (عکس پرونده)

در میان اختلافات مداوم بین مرکز و توییتر در مورد قوانین جدید فناوری اطلاعات ، تیمی از یک سلول ویژه پلیس در دهلی از بنگالورو بازدید کردند تا از دکتر مانیش ماهشواری از توئیتر هند سوال کنند. این تیم در تاریخ 31 مه از ماهشواری در مورد اتهامات “ابزار کنگره” س questionال کردند. ممکن است یادآوری شود که سخنگوی BJP ، سامبیت پاترا ، برخی از اسناد را در توئیتر خود به اشتراک گذاشت که ادعا می کند آنها ابزاری هستند که توسط کنگره برای افتراam دولت مودی تهیه شده است. این اسناد مربوط به پردازش COVID-19 توسط دولت مرکزی و پروژه Central Vista است. سپس کنگره FIR را در دهلی و چاتیسگره علیه BJP تشکیل داد.

پلیس دهلی از مقامات توییتر ، روحان گوپتا رهبر شبکه اجتماعی کنگره و راجیف گودا سخنگوی MV ، که شکایت را ارائه داده اند ، خواسته است. پلیس هنوز سخنگوی BJP ، سامبیت پاترا را برای بازجویی احضار نکرده است.

گفته می شود که یک افسر ارشد پلیس گفته است که سلول ویژه چند روز پس از بازدید از دفترهای دهلی و گورگاون در هند از طریق توییتر با ماهشواری تماس گرفته است تا پیامی در مورد این پرونده ارائه دهد. به ماهشواری اطلاع داده شد كه به تحقیقات بپیوندد و او پیامی را به پلیس اطلاع داد كه به بنگالورو بیاید. سپس دو بازرس به همراه یک افسر ارشد به آنجا رفتند تا از او س questionال کنند.

گزارش هند اکسپرس گفت از ماهشواری در مورد نوع اطلاعاتی که توییتر درباره ابزاری که به آنها اجازه می دهد برچسب انتشارات “رسانه دستکاری شده” توسط رهبران خاص را بزنند ، پرسیده شد.

پر بیننده ترین اخبار  اعتراض کشاورزان به صورت زنده ، معترضین کشاورزان به صورت زنده در دهلی ، معترضین کشاورزان به Jantar Mantar به صورت زنده: آخرین به روزرسانی های پارلمان کشاورزان

در حال حاضر پلیس قبل از ثبت FIR در حال انجام تحقیقات مقدماتی است. سخنگوی BJP ، سامبیت پاترا نیز احتمالاً برای بازجویی احضار می شود.

سخنگوی کنگره ام وی راجیف گودا از تحقیقات پلیس دهلی ابراز نارضایتی کرد. وی گفت که آنها به پلیس دهلی گفته اند که شکایت را در چاتیسگر بررسی می کنند زیرا پیشرفت در دهلی مطلوب نبود.

قیمت های سهام زنده را از BSE ، NSE ، بازار ایالات متحده و آخرین NAV ، سبد سرمایه گذاری متقابل دریافت کنید ، آخرین اخبار IPO را بررسی کنید ، بهترین پیشنهادات اولیه عمومی را انجام دهید ، مالیات خود را با استفاده از ماشین حساب مالیات بر درآمد محاسبه کنید ، بهترین ها را حدس بزنید سود در بازار ، بهترین بازنده ها و بهترین صندوق های سرمایه گذاری. ما را در فیس بوک دوست داشته باشید و ما را دنبال کنید توییتر.

فایننشال اکسپرس از قبل در تلگرام موجود است. اینجا را کلیک کنید تا به کانال ما بپیوندید و از آخرین اخبار و به روزرسانی های Biz مطلع شوید.2021-06-17 05:37:00