ژوئن 20, 2021

کافه خبر

با کافه خبر همراه باشید

باز کردن قفل: افتتاح پارک ها و صنایع ، تکان دادن سر ماشین ها / تاکسی ها در 19 منطقه در کارناتاکا

وی همچنین گفت که منع رفت و آمد COVID از ساعت 19:00 تا 5:00 و مقررات منع رفت و آمد در آخر هفته از ساعت 19:00 جمعه تا 5:00 روز دوشنبه و پس از پایان قفل فعلی در 14 ژوئن اعمال می شود.

افتتاح پارک ها و واحدهای صنعتی با سوارکاران ، افزایش مدت زمان فروشگاه های کالاهای اساسی و اجازه مسافرت ماشین ها و تاکسی ها با حداکثر دو مسافر از جمله اطمیناناتی است که دولت کارناتاکا در 19 منطقه در 14 ژوئن در دستورالعمل های اصلاح شده اعلام کرد صادر شده در روز جمعه. وزیر ارشد BS ، یدی یوراپا روز پنجشنبه گفت که اقدامات انسداد ناشی از COVID-19 تا 11 ژوئن در 11 منطقه با مقاومت بالا ادامه خواهد داشت ، در حالی که برخی واحدها از 14 ژوئن در بقیه ایالت آزاد می شوند. 11 منطقه Chikkamagaluru ، Shivamogga ، Davangere ، Mysuru ، Chamarajanagara ، Hassan ، Dakshina Kannada ، Bengaluru Rural ، Mandya ، Belagavi و Kodagu هستند. وی همچنین گفت که منع رفت و آمد COVID از ساعت 19:00 تا 5:00 و مقررات منع رفت و آمد در آخر هفته از ساعت 19:00 جمعه تا 5:00 روز دوشنبه و پس از پایان قفل فعلی در 14 ژوئن اعمال می شود.

طبق این دستورالعمل ها ، کلیه صنایع مجاز به کار با 50 درصد پرسنل و صنعت پوشاک – تنها 30 درصد هستند. وی گفت که فروشگاه های مربوط به مواد غذایی ، مواد غذایی ، میوه و سبزیجات ، گوشت و ماهی ، لبنیات لبنیات و لبنیات و خوراک دام از ساعت 6 صبح تا 2 بعدازظهر مجاز به کار هستند ، افزود: فروشندگان خیابانی ، فروشگاه های توزیع عمومی ، فروشگاه ها و فروشگاه های مشروبات الکلی به تنهایی (فقط برداشت) و فروشگاه های نوری در همین مدت مجاز خواهند بود.

تمام کارهای ساختمانی / تعمیراتی ، از جمله مغازه ها / م establishسساتی که با مصالح ساختمانی ، به ویژه سیمان و فولاد در خارج از منطقه بازداشتگاه سروکار دارند. تسکین اقدامات قفل در 19 منطقه از 6 صبح در 14 ژوئن تا 6 صبح در 21 ژوئن انجام می شود. وزیر کشور ، باسواراج بومای ، در جستجوی همکاری عمومی ، با رعایت دقیق دستورالعمل ها ، گفت آرامش ذکر شده در آنها و قانون منع رفت و آمد در آخر هفته تا 21 ژوئن است. با نزدیک شدن به تاریخ اوضاع بررسی می شود و در مورد تمدید یا عدم تصمیم گیری تصمیم گیری می شود. “آرامش از 14 ژوئن است. افرادی که مثل امروز رفتار می کنند و بی مورد بیرون می روند درست نیستند. خویشتنداری لازم است و مردم باید با پلیس همکاری کنند. وی به خبرنگاران گفت: “اجازه ندهید که پلیس برای اعمال اقدامات کنترلی از زور استفاده کند.” پارک ها از ساعت 5:00 تا 10:00 برای افراد واکر و دویدن باز خواهند بود. در این دستورالعمل ها ، تاکسی ها و اتومبیلرانی ها می توانند با حداکثر دو مسافر سفر کنند و اضافه می کنند که خدمات کشاورزی و متحدان دولتی ، PWD ، مسکن ، RTO ، همکاری ، NABARD و بخش های درآمد و دفاتر و دفاتر دولت هند می توانند کار کنند. 50 درصد پرسنل. در حالی که در حین ممنوعیت رفت و آمد در شب و آخر هفته رفت و آمد افراد کاملاً ممنوع است ، به جز فعالیتهای اصلی ، بیماران و همراهان / افرادی که نیاز فوری به حرکت دارند مجاز است.

پر بیننده ترین اخبار  مصاحبه | بازیابی فروش از دست رفته اولین هدف صنعت الکل: مدیر عامل سیا بی سی وینود گیری

وی گفت ، کلیه صنایع / شرکتهایی که به عملیات شبانه احتیاج دارند مجاز به کار و جابجایی کارمندان این سازمانها با ارائه شناسه / پروانه معتبر صادره از سازمان مربوطه مجاز خواهند بود ، فقط کارمندان اصلی شرکتهای IT و ITeS اضافه کرد . از دفتر کار کنید ، و بقیه – از خانه. هیچ گونه محدودیتی در جابجایی انواع کالاها از طریق کامیون ها ، کامیون ها یا سایر باربرها از جمله وسایل نقلیه خالی وجود نخواهد داشت. تحویل کالاها و فعالیت های شرکت های تجارت الکترونیکی در منزل نیز مجاز است. جابجایی وسایل حمل و نقل عمومی ، وسایل نقلیه شخصی و تاکسی ها به و از فرودگاه ها ، ایستگاه های راه آهن و ایستگاه های اتوبوس ، ایستگاه ، ایستگاه برای تسهیل در رفت و آمد مسافران از طریق هوا ، راه آهن و جاده مجاز است ، اما فقط در هنگام نشان دادن مدارک معتبر سفر یا بلیط. بعلاوه ، در حین ممنوعیت رفت و آمد در آخر هفته ، افراد واجد شرایطی که قصد واکسیناسیون دارند می توانند با حداقل مدارک و شواهد به مسافرت بروند. همچنین ، از ساعت 6:00 تا 14:00 مغازه هایی که با کالاهای اساسی ، فروشندگان خیابانی ، PDS ، فروشگاه های مشروبات الکلی مستقل سروکار دارند ، تحویل همه کالاها به خانه 24 × 7 ged توصیه می شود ، و رستوران ها و غذاخوری ها فقط مجاز به وی اضافه شد که در حال حاضر و در حین اجرای قانون منع رفت و آمد در آخر هفته به خانه تحویل داده می شود ، و اضافه کرد که ازدواج هایی که از قبل ترتیب داده شده است فقط برای 40 نفر مجاز است ، در حالی که مراسم خاکسپاری یا تشییع جنازه برای پنج نفر مجاز است.

قیمت های سهام زنده را از BSE ، NSE ، بازار ایالات متحده و آخرین NAV ، سبد سرمایه گذاری متقابل دریافت کنید ، آخرین اخبار IPO را بررسی کنید ، بهترین پیشنهادات اولیه عمومی را انجام دهید ، مالیات خود را با استفاده از ماشین حساب مالیات بر درآمد محاسبه کنید ، بهترین ها را حدس بزنید سود در بازار ، بهترین بازنده ها و بهترین صندوق های سرمایه گذاری. ما را در فیس بوک دوست داشته باشید و ما را دنبال کنید توییتر.

پر بیننده ترین اخبار  وبینارهای تجاری ، وبینار MSME توسط کارآفرینان

فایننشال اکسپرس از قبل در تلگرام موجود است. اینجا را کلیک کنید تا به کانال ما بپیوندید و از آخرین اخبار و به روزرسانی های Biz مطلع شوید.2021-06-11 12:56:00